Vítá Vás Chata Hubertka

Naši vážení a milí hosté.

Už v tomto letním čase začínáme připravovat zimní sezónu a po loňské vydařené sezóně se nám schází poptávky na zimu ve větší míře, proto musíme reagovat a „nováčkům“ nabídnout možnost potvrzené rezervace dříve, než v listopadu. Nadále ale chceme držet zásadu, že „náš spokojený host“ má přednost pro rezervaci na další rok a protože nás také velmi těší přízeň „nováčků“, rádi bychom jim možnost objednání nabídli dříve.

Z toho důvodu jsme zvolili pro potvrzení rezervací tento postup:

1)      Do 15.9.2017 potvrzení všech zapsaných rezervací a zaplacení záloh dle předpisu

2)      Do 30.9.2017 možnost doplnění volných pokojů z řad Vašich známých nebo kamarádů

3)      Od 1.10.2017 doplňování z řad náhradníků, případně nové rezervace.

Tzn. vy, kteří víte, že jste si rezervace nahlásili, nebo jste již se mnou v létě o zimním pobytu komunikovali nemusíte na tento mail nijak reagovat a jen v případě, že by Vám do 15.9. nepřišlo potvrzení rezervace na zimní pobyt, napište.

Ostatní, kteří máte zájem o pobyt, případně si nejste jisti, jestli jste předběžnou rezervaci na zimní pobyt nechali zapsat, prosím, aby jste nám napsali co nejdříve (nejpozději do 15.9.) – a to i v případě, že by jste měli případně nějaké známé nebo kamarády, se kterými by jste chtěli dovolenou strávit. Děkujeme.

Ještě připomínám, že v případě volných lůžek na pokoji, prosíme letos o jejich doplnění – jinak je budeme účtovat tak, jak již v zimě bylo avizováno.

 

Těšíme se na letošní zimní sezónu a na Vás všechny, kteří si ji naplno užívají v Krkonoších na Hubertce a ve skiareálu Janova hora.

                                                           Team Chaty Hubertky

 

On-line Kamery

REZERVACE

banner-janova-hora